Povilo Kulvinsko jubiliejinis kūrybos vakaras

Kovo 14 d. (ketvirtadienį) 17.15 val. konferencijų salėje vyks Povilo Kulvinsko jubiliejinis kūrybos vakaras „Motinai, Mylimai, Lietuvai“. Jubiliatas skaitys savo ir pasaulio poetų kūrybą.

Povilas Kulvinskas (g. 1949 m. vasario 8 d. Raguvoje, Panevėžio raj.) – poetas, aktorius, kultūros organizatorius. 1970–1976 m. dirbo Panevėžio dramos teatre aktoriumi, buvo Juozo Miltinio vadovaujamos dramos studijos auklėtinis. 1976–1980 m. P. Kulvinskas gyveno ir dirbo Birštone, ten įkūrė liaudies teatrą, režisavo spektaklius, rengė poezijos vakarus. 1980–1982 m. dirbo Kauno dramos teatre, kūrė epizodinius vaidmenis. 1996 m. apsigyveno sodyboje Janapolio kaime, Anykščių rajone.

Rašo eiles, leidžia knygas ir pats jas platina. Rengia susitikimus su skaitytojais visoje Lietuvoje, organizavo daugiau kaip 1,2 tūkst. literatūros vakarų. Yra Lietuvos Šv. Kazimiero ordino tikrasis narys (nuo 2004 m.).

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.