Kurkime kartu

Gruodžio 12 d. (trečiadienį) 17.15 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyks renginys „Kartu kurkime draugišką senatvei miestą“

Renginio organizatorius – M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas, kurio atstovai papasakos apie jų sukurtą unikalią paslaugą garbaus amžiaus žmonėms „Sidabrinė linija” bei kitus fondo vykdomus socialinius projektus.

„Sidabrinė linija“ yra nemokama draugystės ir bendravimo telefonu paslauga. Garbaus amžiaus žmonėms siūloma galimybė turėti telefoninį draugą, su kuriuo galima reguliariai kalbėtis įvairiausiomis temomis, aptarti aktualijas ar tiesiog pasišnekučiuoti. Ši paslauga padeda spręsti visuomenės ir vyresnio amžiaus žmonių vienišumo, socialinės atskirties ir bendravimo trūkumo problemas. „Sidabrinė linijos“ savanoriai bendraudami su pašnekovais sukuria draugystės, artumo ir bendravimo ryšį, kuris suteikia džiaugsmo, vilties ir noro gyventi. Čia nesiekiama konkuruoti ar atkartoti kitų jau veikiančių pagalbos garbaus amžiaus žmonėms priemonių, o veikiau priešingai, jas papildyti, suteikti reikiamą pagalbą „čia ir dabar“.

Visi garbaus amžiaus žmones gali naudotis „Sidabrine linija“: skambinkite nemokamu numeriu 8 800 800 20, registruokitės patys arba pasiūlykite artimiesiems, kaimynams, draugams. Juk šiltas, nuoširdus pokalbis – tai, ką branginame kiekvienas!

Renginio metu bus rodomas filmas „100 metų kartu“. Režisierė Edita Kabaraitė . Trukmė 60 min.