Vytautui Kernagiui prisiminti

Birželio 4 d. (pirmadienį) 17 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje – projekto „Literatūros ir kino dienų ketvirtadieniai“ atidarymas. Vakaras skirtas Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatui Vytautui Kernagiui atminti.

Prisiminimais dalinsis maestro sūnus Vytauto Kernagio fondo steigėjas Vytautas Kernagis.
Dainininkas Vytautas Kernagis – Lietuvos Džonas Lenonas, tautos šauklys, žmogus-legenda. Nesvarbu, kad nuo jo mirties praėjo jau 10 metų. Jo dainos skamba ne tik iš įrašų, jas perdainuoja jauni dainininkai, savitai improvizuodami, suteikdami naujų spalvų.

Šiais metais buvo išleista vinilinė plokštelė „Vytautas Kernagis – Tautos šauklys“. Maestro atliekamos dainos ir jo darbai Atgimimo laikotarpiu, jo meilė Lietuvai ir tikėjimas Laisve pelnė jam Tautos šauklio titulą. Simboliška, kad švenčiant Nepriklausomybės šimtmetį buvo išleista plokštelė su patriotinėmis dainomis, kurias dainuoja visa Lietuva.

Šią plokštelę išleido Vytauto Kernagio fondas, kuriam vadovauja Maestro sūnus Vytautas Kernagis. Būtent iš jo lūpų bibliotekoje galėsite sužinoti apie legendinį Lietuvos dainininką Vytautą Kernagį, apie prasmingą fondo veiklą.

MALONIAI KVIEČIAME