Aistė Vilkaitė ir „Besielė“

Gruodžio 4 d. (pirmadienį) 17 val. bibliotekos konferencijų salėje – intriguojantis susitikimas su prozininke Aiste Vilkaite, jos antrosios knygos, fantastikos žanro romano „Besielė“, pristatymas.

Kartais žmonės gimsta su puse sielos, kitą jos pusę pasilieka likimas kaip garantiją, kad jo įkaitai įvykdys tai, kas lemta. Tokie žmonės neturi pastovaus pavidalo, tejaučia pusę baimės, skausmo, šalčio ir meilės. Leila – viena iš jų ir geriausia samdoma žudikė pasaulyje – pristatoma knyga „Besielė“.

Aistė Vilkaitė, Panevėžyje gimusi kūrėja, pirmąjį mažąjį romaną „Nojus ir Ema“ išleido būdama devyniolikos. Dabar jai 28-eri. „Per pastaruosius 10 metų pabaigiau bioinformatikos studijas VU, dirbau žurnaliste, dalyvavau „National Novel Writing month“ (ir įveikiau 50 000 žodžių iššūkį!), režisavau VU MIF roko operą „404: Rojus nerastas“, ketverius metus dirbau reklamos agentūroje, o dabar koordinuoju skaitmeninės reklamos gamybą. Ir rašau, rašau, rašau,“ prisistato autorė.

Aistė pasakoja, kad „Besielė“ gimė per 2016-uosius metus iš keleto labai keistų sapnų ir daugybės vakarų balkone grojant Nick Cave and the Bad Seeds. Ji dievina fantastinę ir siaubo literatūrą, Stephen King, Anne Rice, Simon R. Green kūrybą bei „Star Wars“. Jei tik gali, lipa į kalnus.

Kviečiame susitikti!

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos
Kultūrinių renginių ir leidybos skyriaus informacija