Kviečiame mokytis individualiai

2019 m. vasario 5 d. vyksianti Saugesnio interneto diena minima daugelyje pasaulio šalių. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktulius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Žmonės geriausiai žinias įsisavina mokydamiesi individualiai. Todėl Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka rengia individualius mokymus, į kuriuos galima registruotis nuo sausio 30 d.

„Išmanus ir saugus „Gmail“ e. pašto naudojimas
Elektroninio pašto kūrimas, laiškų siuntimas ir gavimas, atsakymo rašymas, laiško persiuntimas, laiškų priedai, susipažinimas su naujomis išmaniojo pašto galimybėmis, saugaus naudojimo žinių gilinimas.

Internetas: interneto telefonija „SKYPE“
Skype paskyros kūrimas, programos paleidimas ir prisijungimas prie paskyros, naujų kontaktų paieška, žinutės, failų siuntimas ir priėmimas, skambinimas su vaizdu.

Radijas ir televizija internete
Išsirinkę mėgstamą radijo stotį jos tiesioginių transliacijų galėsite klausytis internetu.
Nespėjote pažiūrėti žinių, pokalbių laidos per televiziją? Nenusiminkite, šias laidas galite pasižiūrėti internetu, iš LRT, LNK,TV3 archyvo-mediatekos.

Paslaugos internete: pirk internetu saugiai
Ieškote prekių ir paslaugų? Neverta bėgioti po parduotuves, kai internete galime rasti ne tik įvairių prekių katalogus ir kainas, bet ir tų pačių kainų palyginimo įvairiose parduotuvėse svetaines, susipažinsite su saugumo taisyklėmis, kurios padės apsaugoti jūsų duomenis ir finansus

Pažintis su planšetiniu kompiuteriu
Mokymų metu mokysitės naudotis planšetiniu kompiuteriu su „Android" operacine sistema, susipažinsite su informacijos paieškos galimybėmis, suprasite, kas yra mobiliosios programėlės, kaip jas atsisiųsti ir jomis naudotis, išmoksite prisijungti prie bevielio interneto ir saugiai jame naršyti.

Apie sveikatą internetu
Išmoksite užsiregistruoti internetu pas gydytoją, internete užduoti klausimą gydytojui, atlikti vaistų paiešką, rasti informacijos apie sveikatos paslaugas, pacientų teises ir valstybės teikiamas garantijas.

Socialinis tinklas „Facebook“
Susikursite „Facebook“ paskyrą, išmoksite prisijungti prie „Facebook“ paskyros, pridėti draugus, pažįstamus, parašyti žinutę, nusiųsti failą. Sužinosite apie „Facebook“ privatumą.

Dalyviai privalo turėti kompiuterinio raštingumo pagrindus.

Mokymai vyks vasario 4-8 dienomis pagal išankstinę registraciją.

Registruokitės bibliotekos registracijos tarnyboje (Respublikos g. 14, I a).
Iškilus klausimams, kreipkitės į vyresn. bibliotekininkę Jolantą Gorskienę el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , mob. tel. 8616 19 013.