Šventinis „Knygų Kalėdų“ startas prezidentūroje

Lietuvos Respublikos prezidentūroje įžiebusi pirmąją šalies Kalėdų eglę, Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė tradicine tapusios, knygos bičiulius vienijančios akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią.

Šventėje susirinkę šalies bibliotekininkai, akcijos bičiuliai ir mažieji skaitytojai klausėsi aktorės Ilonos Balsytės ir muzikanto Martyno Kuliavo dainų, knygų skaitymų bei choro „Singphonics“ atliekamų kalėdinių giesmių.

Prezidentė dėkojo visiems prisidėjusiems dovanotomis knygomis prie ankstesniais metais rengtų akcijų bei kvietė būti aktyviais ir šįmet. „Šimtmečio Knygų Kalėdos – visų knygos bičiulių šventė! Ir didelių, ir mažų. Vieni kitiems, bibliotekoms ir visai Lietuvai dovanokime skaitymo džiaugsmą bei šviesą. Sukurkime „Knygų Kalėdas“ kartu“, – ragino šalies vadovė. 

Šiais metais „Knygų Kalėdos“ kviečia bibliotekoms dovanoti laukiamiausių knygų, kad norintiems perskaityti šiuo metu populiarias knygas netektų laukti ilgoje eilėje. Pasak LR Prezidentės, padovanoję knygą iš bibliotekų sąrašo, ne tik sutrumpiname laukiančiųjų eilę, bet prisidedame stiprinant skaitymo įgūdžius šalyje.

„Knygų Kalėdų“ šventėje apsilankė ir Panevėžio regiono bibliotekininkai iš Visagino, Ignalinos, Pasvalio, Kupiškio, Panevėžio, Biržų, Rokiškio ir Anykščių. Įspūdžių ir geros nuotaikos bibliotekininkai bei jų atžalos parsivežė su kaupu.
Kviečiame Jus prisijungti prie „Knygų Kalėdų“ akcijos ir suskubti dovanoti bibliotekoms laukiamiausių knygų, kurių sąrašą rasite čia

Geras pavyzdys įkvepia, tad dalinkitės juo socialiniuose tinkluose – #KnygųKalėdos.

Dovanokite skaitymo džiaugsmą!