Atrasti. Mokytis. Dalintis.

Siūlome prieigą prie svarbiausių elektroninių duomenų bazių , kurios talpina tūkstančius mokslinių straipsnių vadybos, ekonomikos, medicinos, finansų ir kitomis aktualiomis temomis. Tai lanksti ir greita santraukų ir visatekstės informacijos paieška pasaulinės svarbos informacijos šaltiniuose.

EBSCO Publishing - viena stambiausių elektroninės informacijos tarnybų pasaulyje, siūlanti daugybę įvairios tematikos duomenų bazių vartotojams socialinių, humanitarinių, medicinos ir technikos mokslų, verslo, vadybos temomis.
EBSCO Publishing duomenų bazėse viso teksto leidinius galima skaityti keliais formatais: PDF, HTML, yra elektroniniai vertėjai, verčiantys straipsnius į vokiečių, prancūzų, ispanų kalbas. Yra galimybė prisijungti nutolusiems vartotojams.

Emerald Management eJournals Collection duomenų bazė yra pasaulyje pirmaujančio informacijos ir vadybos mokslų straipsnių leidėjo Emerald Group Publishing Limited rengiama bazė.
Duomenų bazėje rasite visatekstes publikacijas iš marketingo, vadybos, žmoniškųjų išteklių, kokybės, nuosavybės teisės, gamybos ir ekonomikos, bibliotekų ir informacinių paslaugų, informacijos vadybos, mokymo ir švietimo, inžinerijos sričių.

Naxos Music Library duomenų bazėje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, pop-roko muzikos įrašai, kompozitorių ir atlikėjų biografijos, muzikos terminų žodynai, muzikos istorijos bei mokomoji medžiaga.

Taylor&Francis – mokslinių žurnalų duomenų bazė socialinių, humanitarinių, fizinių, biomedicinos mokslų klausimais.

Naudodami duomenų bazes sutaupysite laiką, surasite atsakymą į jus dominantį klausimą ir būsite tikri gautos informacijos autoryste.

Iškilus klausimams, kreipkitės tel. 845 465767 arba Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.