Bitės bibliotekos programos Knygų mugėje

Šiais metais 19-oje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka pristatys kultūrinę-edukacinę programą, kuri susišaukia su mugės tema SKAITAU LIETUVĄ – SKAITAU PASAULĮ.

Vasario 22, 24 dienomis kviečiame apsilankyti Bibliotekų erdvėje ir smagiai praleisti laiką su Bitės biblioteka – pažinti, kurti, žaisti. Laukia prizai ir siurprizai!

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės biblioteka pristato tris programas:

INTERAKTYVŪS IT UŽSIĖMIMAI. Dalyvaukite robotukų lenktynėse, programavimo valandėlėje, patikrinkite savo žinias krašto pažinimo žaidime, sukite laimės ratą ir laimėkite įvairiuose Bitės bibliotekos žaidimuose.

„AUKŠTAITIJOS ETNOKILIMAS“. Interaktyvus kilimas padės pažinti Aukštaitiją per
gražiausius, įdomiausius kultūrinius objektus ir jų mitus.

„SUSIKURK SAVO DIENORAŠTĮ“. Bibliotekininkai pasidalins žiniomis apie knygrišių darbo ypatumus ir kvies susikurti unikalaus, savo dizaino dienoraščius/užrašų knygeles.

Bibliotekų erdvė - Lietuvos bibliotekininkų kuriama atvira ir kitokia biblioteka be sienų. Tai dar viena skaitymo, bendravimo ir renginių erdvė, kurioje mugės svečiai kviečiami įsitraukti į kūrybinius užsiėmimus, edukacinius žaidimus ir kitas žaismingas veiklas. Daug įdomybių čia laukia tiek mažo, tiek didelio mugės lankytojo.

KVIEČIAME!

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos
Kultūrinių renginių ir leidybos skyrius