Naujienos

2018 11 16

Bibliotekos saugykla iš arčiau

Atėję į biblioteką tikrai pastebėsite spalvotą sieną. Ji imituoja knygų nugarėles ir iš įvairių bibliotekos vietų matyti keturiuose saugyklos aukštuose įkurtos knygų lentynos. Taip bibliotekos architektas Saulius Juškys išreiškė vieną pagrindinių šiuolaikinės bibliotekos idėjų – saugyklų atvirumą visuomenei.

2018 11 15

Papildyta virtuali galerija „Skulptūros viešosiose Panevėžio erdvėse“

Lietuviai jau daug šimtmečių puoselėja kryžių statymo tradiciją. Lietuvos kryždirbystė 2001 m. įrašyta į UNESCO Žmonijos nematerialaus ir žodinio paveldo šedevrų sąrašą. Kryžiai, koplytstulpiai, koplytėlės buvo statomi miestelių aikštėse, kaimuose, pakelėse, kapinėse, bažnyčių šventoriuose. Ir šiandien Panevėžį puošia daugiau kaip 40 šių liaudies meno kūrinių.

2018 11 15

Kviečiame mokytis individualiai

Žmonės geriausiai žinias įsisavina mokydamiesi individualiai. Todėl Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka rengia individualius mokymus, į kuriuos galima registruotis nuo lapkričio 15 d., šiomis temomis:

Renginių anonsai

2018 11 13

Prisiminkime Vydūną

Lapkričio 19 d. (pirmadienį) 17.15 val. kviečiame į knygos „Vydūnas“ pristatymą bibliotekos konferencijų salėje. Renginyje dalyvaus kūrinio autoriai Vaclovas Bagdonavičius ir Aušra Martišiūtė-Linartienė.

2018 11 16

Susipažinimo renginys „Prisijungusi Lietuva“ bendruomenei“

Lapkričio 20 d. (antradienį) 9.30 val. konferencijų salėje vyks susipažinimo renginys „Prisijungusi Lietuva“ bendruomenei“.

2018 11 07

Apie kintančią medijų aplinką, jos privalumus ir kylančias grėsmes

Lapkričio 27 d. (antradienį) 10 val. kviečiame į Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyksiančią viešą paskaitą „Paveldo komunikacija informaciniuose karuose Lietuvoje"