Naujienos

2018 10 19

Naujų knygų lentynoje

Pristatome keletą įdomesnių knygų iš parodos „Nauji leidiniai”, kurią galite rasti bibliotekos Respublikos g. 14 Didžiojoje skaitykloje II a. Paroda atnaujinama du kartus per mėnesį – 1 ir 15 dienomis. Kviečiame susipažinti!

2018 10 17

LR Kultūros ministerija kviečia

LR Kultūros ministerija kviečia teikti paraiškas gauti premiją už bibliotekininkystės, bibliografijos ir knygotyros mokslinius tyrinėjimus bei praktinę veiklą bibliotekose.

2018 10 15

Dvi knygos apie lietuvių kalbos idealus ir ideologiją

„Gyvename savo pačių užterštame ir vis labiau teršiamame pasaulyje. Teršiame ir nesąmoningai, o sąmoningieji bando nors bent kiek taršą mažinti, saugoti upelyčius, karklynus paukščiams.

Renginių anonsai

2018 10 19

Susitikimas su rašytoju Valdu Papieviu, nepasiduodančiu madų skersvėjams

Paryžiuje gyvenantis lietuvių prozininkas, vertėjas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Valdas Papievis atvyksta į Lietuvą ir žada surengti tikrą fiestą literatūros gurmanams. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje su skaitytojais jis susitiks spalio 27 d. 14 val. Rašytoją vakaro metu kalbins kultūros istorikas doc. dr. Darius Kuolys.

2018 10 10

Vokiečių kalbos dienos bibliotekoje

Kviečiame visus, neabejingus vokiečių kalbai, dalyvauti Vokiečių kalbos dienose „Ö kaip vokiškai?“, kurios vyks spalio 22–27 dienomis Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje.

2018 10 17

Panevėžiečio dailininko Eugenijaus Strockio paroda

Spalio 23 d. – lapkričio 10 d. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos kuluaruose ir kavinėje veiks panevėžiečio dailininko Eugenijaus Strockio paroda „Iš debesų“.