Romano pagrindinė herojė Greisė vykdo „misiją“ – sunaikinti visą savo šeimą, taip siekdama atkeršyti savo milijardieriui bei donžuanui tėvui, kuris paliko ją dar kūdikystėje.
Mes susipažįstame su Greise kalėjime, tačiau romano konfliktas siekia giliau nei tipiškas detektyvas. Greisės istorija, tarsi iš ledi Makbet, kupina beprotiškai aistringo moters maišto. Tai įtemptas troškimų, intrigų ir žudynių kokteilis. Dviveidžiai žmonės, gurkšnojantys vyną savaitgaliais ir turintys nuomonę apie viską, įsitaisę priešais plokščiaekranius televizorius, transliuojančius Netflix; paprasti Londono gyventojai, metų metus gyvenantys kaip filme „Švilpiko diena“; perdėtai sveiką gyvenseną propaguojančios instagramo influencerės – tai voratinklis personažų, kurie lyg dėlionės detalės kuria neeilinę ir beprotišką istoriją.
Pagrindinis motyvas – išsilaisvinti iš visuomenės stereotipų. Veikėja sugriauna tobulos moters mitą, elgdamasi priešingai, nei reikalauja visuomenės normos, ir kuria psichologiškai stiprios, išsilaisvinusios moters portretą. Tai ne tik įtraukianti, kupina ironijos ir sarkastiško požiūrio į „pozityvią“ visuomenę knyga, bet ir gilus psichologinis romanas, pasakojantis apie susitaikymą su savimi, savomis traumomis ir įkvepiantis kiekvieną moterį išlaisvinti savo geriausiąją versiją.