Politiškai sąmoningas, skaudžiai atviras ir kandus romanas „Įdomūs laikai“ puikiai atskleidžia didžiulę šiuolaikinės meilės laisvę ir dar didesnes abejones. Stilinga, taupia proza Naoise Dolan nagrinėja asmeninius ir finansinius sandorius, iš kurių susidaro gyvenimas, ir šiuolaikinėje literatūroje suskamba kaip naujas išskirtinis balsas.
Ieškodama laimės Eiva Dubliną išmainė į nepažįstamą ir tolimą Honkongą, bet kol kas jai sekasi nekaip. Eiva moko turtingus vaikus anglų kalbos – ją paskyrė dėstyti gramatiką, nes bendraudama stokoja šilumos.
Susidraugavusi su Džulianu, šmaikščiu bankininku, Eiva gauna galimybę pasimėgauti prabangiu gyvenimu, kurio pati negalėtų sau leisti. Džulianui patinka lepinti Eivą brangiais pirkiniais, mylėtis ir diskutuoti apie kintančius valiutų kursus. Bet paklaustas, ar ją myli, sugeba pasakyti tik tiek: „Tu man labai patinki.“ Nepaisydama feministinių pažiūrų ir proto balso, Eiva leidžiasi išlaikoma ir apsigyvena Džuliano bute. Tačiau jam tenka išvykti.
Pasirodo Edita – ambicinga teisininkė. Ji vedasi Eivą į teatrą ir džiugina tulpių puokštėmis. Tačiau Eiva Editai atvirai nepapasakojo apie savo santykius su Džulianu – kaip ir to, kodėl gyvena jo bute. Eiva žino, kad turi rinktis: nerti į nežinomybę su Edita ar patogiai gyventi su Džulianu.