Prof. Bronislovo Genzelio knygos sutiktuvės

Gegužės 18 d. (ketvirtadienį) 17 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos (Respublikos g. 14) konferencijų salėje vyks prof. Bronislovo Genzelio knygos „Politikos laisvamanio užrašai: sovietmetis, Sąjūdis, nūdiena“ pristatymas ir diskusija.

Renginyje dalyvaus knygos autorius ir svečiai: Kovo 11-osios Akto signatarai, Seimo ir Vyriausybės nariai, „Versmės“ leidyklos vadovas Petras Jonušas, knygos autoriaus bendraminčiai.

Kovo 11-osios Akto signataras profesorius Bronislovas Genzelis vedamas įgimto teisingumo jausmo siekia autentiškai ir nepagražintai perteikti bei vertinti jam žinomus istorijos faktus, kitų žmonių poelgius ir pasisakymus. „Veikiančių asmenų grupei anuomet Lietuvos erdvėje priskirčiau kovotojus (partizanai, disidentai), režimo tarnus (koloborantai) ir asmenis, sąmoningai siekiančius išlaikyti tautiškumą, valstybinį jausmą, vengiančius tiesioginės konfrontacijos su režimu, bet neišduodančius savo sąžinės, tikinčius, kad anksčiau ar vėliau Lietuva taps laisva ir demokratine valstybe“, rašo Bronislovas Genzelis.

Renginio metu bus galima įsigyti pristatomą knygą, kurią išleido „Versmės“ leidykla.

Kviečiame!

Informaciją parengė
Vilija Stokienė
PAVB Ryšių su visuomene koordinatorė
Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
Tel. (8-45) 50 20 38