Išskirtinis svečias bibliotekoje – rašytojas SIGITAS PARULSKIS

Gabrielės Patkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos vykdomas projektas „Literatūros ir kino dienos“ kviečia panevėžiečius į pirmą šių metų projekto renginį mieste – rašytojo, Nacionalinės premijos laureato Sigito Parulskio kūrybos vakarą. Vyks gegužės 10 d. (trečiadienį) 17 val. bibliotekos (Respublikos g. 14) konferencijų salėje.

Sigitas Parulskis – vienas žymiausių šiuolaikinių lietuvių rašytojų, labiausiai verčiamų į užsienio kalbas. Apie save sako: „Negaliu teigti, jog Šventąjį Raštą taip paprasta prilyginti žurnalams su nuogomis bobomis, bet tai, jog man iš esmės visuomet rūpėjo tik Dievas ir moteris, yra tiesa. Dvi temos, kuriomis viskas prasideda, iš kurių viskas atsiranda ir kuriomis viskas pasibaigia.“ (Pagal Lietuvos kultūros instituto informaciją)

2004 m. Sigitui Parulskiui buvo įteikta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija už novatorišką literatūrinę kūrybą, 2007 m. jo trumpų istorijų rinkinys „Sraigė su beisbolo lazda“ buvo pripažinta geriausia metų Lietuvos knyga suaugusiųjų kategorijoje. Skaitytojams gerai žinomi autoriaus romanai „Trys sekundės dangaus“, „Tamsa ir partneriai“, „Murmanti siena“, „Nutylėtų lelijų miestas“.

Projektas „Literatūros ir kino dienos“ – tai tęstinis nuo 2010 m. Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekos vykdomas projektas, suburiantis gausias dalyvių auditorijas. Renginiuose populiarinama įvairių meno sričių Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų kūryba, visuomenei pristatomi vertingi lietuvių autoriai.

Renginio metu bus galima įsigyti Sigito Parulskio knygų ir autoriaus autografą.


Projekto rėmėjai:

LKT ir LRKM logotipai

Laukiame Jūsų!

Informaciją parengė
Vilija Stokienė
PAVB Ryšių su visuomene koordinatorė
Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
Tel. (8-45) 50 20 38